TF2 Turkiye
 

Reddedildi 2Ay önce Stale ve Unknown arasında geçen perma ban

5
Oyuncu
unkn0wn (2)
 • Mesajlar
  2
 • Saygınlık
  0
 • Başarımlar
  Discord
  Twitch
Öncelikle Selamun Aleyküm Cümleten, Tarihimiz 18.06.2019 gösterirken bir  kaç tahlisizlik ve aksaklık yaşadık. Konuyu özet geçmek gerekirse Ben ne kadar anlatırsam anlatiyim bu konuyu Führer Cerberus & Kerem bu konu hakkında çarpıtma gereği duymuşlardır, Kanıtsız. 2 tene discord kullan  arkadaş staleyi savunmuşlar, ikiside aynı cümleleri aynı biçimde ve aynı boyutda yazdıkları neticesinde yönetimler bu iki kişinin stalenin yan hesap olduguna dahil gerekçe sunmuşlardır ve bu gerekçe dahilinde bu iki discoırd kullan şahıslar stalenin kendine özel yapmış oldugu discordda varlarmış. Bu Gerekçe dahilindeyse söz sunucu sahibine ve müstakbel Arkadaşı Führer cerberusa bırakılmıştır. Saatlerimiz çift sıfırı gösterdiğinde ise Stale perma ban yemiştir. forumdan,discorda b
tün giriş hizmetleri yasaklanmıştır. Olayın bizzat Kerem ve Berkantın haberi vardır lakin Haksız ban kusur bırakmaz O yüzden burdan yazmak daha makbül geçti benim için. Hoşçaklın Selametle.
0
Sunucu Sahibi
Kerem
 • Kerem
  #3440
 • Mesajlar
 • Saygınlık
  111
 • Başarımlar
  Isyancı
  Geliştirici
  1500. Mesaj
  5000. Mesaj
biz mi olayları çarpıtan taraf olduk şimdi anlamadımki hikayenin gerçeği tam bir paradoks yemin ederim. 2 tane ruh hastası birbirini bulmuş günlerimizi yediler sonunda cezayı verebildik aha işte aylar sonrada şikayetçi olan şahıs ceza alan kişiyi savunuyor. 
Şikayetçi olan ve şikayet edilen komşumu ev arkadaşımı olduklarını anlayamadığımız bu 2 arkadaş kesinlikle normal düşünebilen insanlar değildir.


hsn, P!NG, ~ unkn0wn, victory, Führer Cerberus* bu mesajı beğendi.

Eleştiri hak , hakaret acizliktir.

Oyuna ve siteye giren herkesin kurallar'ı kabul ettiği varsayılır.

TF2 Turkiye diğer sunuculara nazaran sahte kimliğe daha fazla dikkat eder.

Her hesabın giriş esnasında otomatik olarak belirli kontrolleri yapılır.
Başka hesaplarla küfür edip, hile kullanıp "ben yakalanmam" demeyin,
kaçarınız yok illa ki açık verirsiniz. Ban listesi böyle hesaplarla dolu.
1 Ziyaretçi tarafından görüntüleniyor.