TF2 Turkiye

6 kişi yedek için red sustum mu ?

22
Oyuncu
[_The_Doctor_]
  • AdilCan
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    10. Mesaj
    Discord
    Twitch
    İlk Öneri Mesajı
Bunun için bir videom yok bu yüzden buraya yazdım.Adam 6 kişide komutçu almış ve yedek için red sustum yapmış red 11 kişi olunca onu aldılar ben admine red 6 kişi iken yapılan red sustuma 11 kişinin 5 i olmadan katılma hakkı ve oylama hakkı yoktu onun alınması olmaz tekrar red sustum yapılmalı dedim.Blue daki kişi dinlemede olur diyip geçtiler.Dediğim  gibi kanıtım yok sadece bunun bi admin tarafından yapılması doğrumu belki okur da anlar diye yaptım.Kimin yaptığı gereksiz isim yazmadım.Bayıldım
[Resim: en-unutulmaz-26-doctor-who-repligi_13107...693946.gif]
44
Oyuncu
sıhhiyeci
  • bilekigil
  • Saygınlık
    11
  • Başarımlar
    25. Şikayet Mesajı
    25. Öneri Mesajı
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
Adminin isimini yazabilir misin? Dediklerini dogru varsaydigimizda bence haklisin. Yoneticiye iletiyorum
Justice rains from above
22
Oyuncu
[_The_Doctor_]
  • AdilCan
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    10. Mesaj
    Discord
    Twitch
    İlk Öneri Mesajı
bilekigil (5.07.2019, 11:11) demiş ki:
Adminin isimini yazabilir misin? Dediklerini dogru varsaydigimizda bence haklisin. Yoneticiye iletiyorum
elimde kanıt yok o yüzden uğraşma.admin adını vermicem çünkü o değil kardeşi vardı o sıra ama 2 adminlik sw de birşey demediler.
[Resim: en-unutulmaz-26-doctor-who-repligi_13107...693946.gif]
0
Oyuncu
Pipi
  • Hyakkimaru
  • Saygınlık
    -6
  • Başarımlar
    100. Mesaj
    10. Şikayet Mesajı
    10. Öneri Mesajı
    10. Konu
YarbayAdil (5.07.2019, 11:06) demiş ki:
Bunun için bir videom yok bu yüzden buraya yazdım.Adam 6 kişide komutçu almış ve yedek için red sustum yapmış red 11 kişi olunca onu aldılar ben admine red 6 kişi iken yapılan red sustuma 11 kişinin 5 i olmadan katılma hakkı ve oylama hakkı yoktu onun alınması olmaz tekrar red sustum yapılmalı dedim.Blue daki kişi dinlemede olur diyip geçtiler.Dediğim  gibi kanıtım yok sadece bunun bi admin tarafından yapılması doğrumu belki okur da anlar diye yaptım.Kimin yaptığı gereksiz isim yazmadım.Bayıldım
knk rs yapılırken server 9 kişiydi yedek çıktı rs yaptı bende oylamayı aldım 11 kişidede blue aldım
                                                                                             ENES BASTUR 
55
Oyuncu
HonouRCampeR
  • TheCampeR
  • Saygınlık
    10
  • Başarımlar
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Discord
YarbayAdil (5.07.2019, 11:12) demiş ki:
elimde kanıt yok o yüzden uğraşma.admin adını vermicem çünkü o değil kardeşi vardı o sıra ama 2 adminlik sw de birşey demediler.
Kardeşiyse arabadır. Tek kardeşine oynatan araba çünkü gördüğüm kadarıyla
[Resim: giphy.gif]
0
Yönetici
Bia
  • Piskevit
    28
  • Başarımlar
    Isyancı
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
Red sustumlar da ve koruma oyunların da bluya oyuncu alınacak ise tam sayı olduğunda alınması lazım 1 kişi eksik yada fazla olursa bir sıkıntı olmaz. Yapılan küçük hatadan dolayı kusura bakmayın adminlere gerekli bilgi verilicektir.

1 Ziyaretçi tarafından görüntüleniyor.