TF2 Turkiye

Görüldü Jaıl rahatsızlık ve freekill

48
Oyuncu
-maf
  • Saygınlık
    11
  • Başarımlar
    Discord
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
18.06.2019, 02:26 #1
Şikayet Sebebi
Şikayet Tarihi
Olayın Geçtiği Sunucu
Steam Profili   
şimdi pazartesini salıya bağlayan gecenin saat 2sinde jaılda girdim :d
1 el komutçu komut verdi oynadık falan filan sonra futbola geçtik futbolda 2v1 dim 1ini aldım geriye heavy classında şu şahıs kaldı  https://steamcommunity.com/profiles/76561198303094864/ bunda minigun vardı ve komutçu silahını kullanmasını yasakladı ben topa yaklaşınca silahıyla topa sıktı ve öldürdü komutçu da bir şey yapmadı ve kazanmış saydı yaptığın rahatsızlık ban sebebi dedim itiraz ettiler orda 2 3 kişi haklı falan dedi o sırada ı am so fat vardı admin olarak suç komutçuda dedi ben rahatsızlığa girdiğini düşünmüyorum dedi bende buraya geldim şimdi bu yaptığı rahatsızlık değil mi ve suç kimde

birşey daha var hemen 1 el sonrası komutçu olan https://steamcommunity.com/profiles/76561198415708070/ şu şahısa saldırmaya çalıştım ama hasar vermedim daha sonra vazgeçtim tam vazgeçtiğim sırasında öldürdü buda free diye biliyorum

yardımcı olursanız sevinirim özellikle adminler ve yöneticiler kanser oldum :d elimde her hangi bir kanıt yok admin var diye gerek duymadım ama adminde bişi yapmadı böyle konunun yalanı iftirası olmaz diye düşünüyorum ben ama siz ne düşünürsünüz bilemem ama ilk futbol olayına beni destekleyen bir kişiyi bırakabilirim buraya https://steamcommunity.com/id/khendirelok oda bu
AhmetAkbulutSama bu mesajı beğendi.
20
Oyuncu
AhmetAkbulutSama
  • Saygınlık
    3
  • Başarımlar
    Discord
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
18.06.2019, 03:31 (En son düzenleme: 18.06.2019, 04:49 AhmetAkbulutSama .) #2
Merhaba,Bende bugün jailbreakdaydım ve yedek komutcuydum.JusticE bu konuda haklı,Biz "Adolf Hatler" kişisine oyunu kazandığı için "sand" verdik.O'da tabii silah aldı ilk 4 e kaldı.Komutcu futbola gidin dedi ve 4 kişi gittiler. Adolf Hatlerin yılbaşı yumrukları vardı.Bundan dolayı vuramıyordu.Bende başka bir oyun oynayalım o zaman demedim.Böyle bir sıkıntı varken komutcu devam etti.Sonra oyun başladı ve Adolf hatler topa silahla vurdu.Komutcu yasakladı fakat o kullandı ve justicE öldü.Tabi ben şöyle dedim "Hocam adamı revlermisiniz adam free gitti dedim" Ammavelakin admin falan dinlememiş herhalde.Umursamadı.Adminler "Tf2 Türkiye Kanna" "Tf2 Türkiye Fırıncı"  "Tf2 Türkiye Bisküvi" ve "i am so fat" idi. Ben revlenmesini istedim fakat adminler ve komutcu takmayınca sesimide cıkarmadım.Tabii bir süre "Arkadaşı revleyin haksız yere ölmüş" dedim. Ama dinlemediler. Burda ben justicE nin haklı olduğunu düşünüyorum. İyi geceler,iyi forumlar dilerim.
HonouRCampeR bu mesajı beğendi.
93
Oyuncu
Aku:3
  • Saygınlık
    1
  • Başarımlar
    Discord
    İlk Saygı Puanı
    100. Mesaj
    Twitch
Free yok ki xddddddddddddddddddddddddddd
                                                                                                           ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
                                                                                     "El-adlü esasül mülk"

^^ ^^ ^^ ^^ ^^
                                                                                                   [Resim: nw37rd]
0
Oyuncu
hsn
  • hsn
    31
  • Başarımlar
    25. Saygı Puanı
    750. Mesaj
    25. Öneri Mesajı
    25. Şikayet Mesajı
Freekill'de video lazım.
•                   İmza                 •
48
Oyuncu
-maf
  • Saygınlık
    11
  • Başarımlar
    Discord
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
şu konu bi üste çıksın kimse bakmıyor yöneticiler bi bakar mısınız
0
Oyuncu
FIRINCI
  • FIRINCI
    32
  • Başarımlar
    Discord
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
Ben admin chatinden yazdım arkadaşlara ben çıkacaktım tam o zaman da siz ilgilenin diye fakat daha sonrasın da ilgilenmemişler ben işim olmasaydı o arkadaşı revleyecektim chatten görmüştüm onu.
[Resim: 2aRXoN.gif]
48
Oyuncu
-maf
  • Saygınlık
    11
  • Başarımlar
    Discord
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
AhmetAkbulutSama (18.06.2019, 03:31) demiş ki:
Merhaba,Bende bugün jailbreakdaydım ve yedek komutcuydum.JusticE bu konuda haklı,Biz "Adolf Hatler" kişisine oyunu kazandığı için "sand" verdik.O'da tabii silah aldı ilk 4 e kaldı.Komutcu futbola gidin dedi ve 4 kişi gittiler. Adolf Hatlerin yılbaşı yumrukları vardı.Bundan dolayı vuramıyordu.Bende başka bir oyun oynayalım o zaman demedim.Böyle bir sıkıntı varken komutcu devam etti.Sonra oyun başladı ve Adolf hatler topa silahla vurdu.Komutcu yasakladı fakat o kullandı ve justicE öldü.Tabi ben şöyle dedim "Hocam adamı revlermisiniz adam free gitti dedim" Ammavelakin admin falan dinlememiş herhalde.Umursamadı.Adminler "Tf2 Türkiye Kanna" "Tf2 Türkiye Fırıncı"  "Tf2 Türkiye Bisküvi" ve "i am so fat" idi. Ben revlenmesini istedim fakat adminler ve komutcu takmayınca sesimide cıkarmadım.Tabii bir süre "Arkadaşı revleyin haksız yere ölmüş" dedim. Ama dinlemediler. Burda ben justicE nin haklı olduğunu düşünüyorum. İyi geceler,iyi forumlar dilerim.
yılbaşı yumruğu topa vurabiliyor bugün gözümle gördüm adam oyun kazandı futboldan
12
Oyuncu
TARÇIN
  • Saygınlık
    3
  • Başarımlar
    Discord
    Twitch
    İlk Öneri Mesajı
    Ilk Mesaj
Justice bu bir rahatsızlığa girmez, komutçu onu affetmiş olabilir. Tabii ki de bu bir bakımdan haksızlık olabilir ama şöylede bir şey vardır ki JAILBREAK'te hak yoktur. Komutçu istediğini affedip istediğini affetmeyebilir. Komutçunun hatasıdır lakin rahatsızlığa girmez. Benim ve Nighteder adlı admin arkadaşımın fikri budur...
93
Oyuncu
Aku:3
  • Saygınlık
    1
  • Başarımlar
    Discord
    İlk Saygı Puanı
    100. Mesaj
    Twitch
Jail oynamayın
hsn ve ̶p̶x̶i̶s̶ bu mesajı beğendi.
                                                                                                           ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
                                                                                     "El-adlü esasül mülk"

^^ ^^ ^^ ^^ ^^
                                                                                                   [Resim: nw37rd]
75
Oyuncu
Pecus35
  • Shrunk
  • Saygınlık
    7
  • Başarımlar
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Discord
FW | Aku:3 (18.06.2019, 23:13) demiş ki: