TF2 Turkiye

Pişmanım Perma Ban

0
Oyuncu
Kekko0101
  • Saygınlık
    0
Bir kaç ay önce sunucunuzu beğenmediğimi söylediğim için bana perma ban atılmıştı. Evet şartları okudum 1 hafta geçen banlar açılmıyor olabilir ama bu durum beni kalıcı olarak uzaklaştıracağınız mı anlamına geliyor? Teşekkür ederim...
8
Oyuncu
Rimedzo
  • Rimedzo
  • Saygınlık
    3
  • Başarımlar
    50. Mesaj
    İlk Saygı Puanı
    10. Mesaj
    Twitch
Eminim sadece begenmedim demissindir hep aynı bahane.
hsn bu mesajı beğendi.
[Resim: DOqX4Z.png]????
170
Sunucu Sahibi
Kerem
  • Kerem
    111
  • Başarımlar
    Isyancı
    Geliştirici
    1500. Mesaj
    5000. Mesaj
Hayır oradada yazdığı gibi verilen cezaya itiraz için süre 1 haftadır. Özür için öyle bir süre yok
Kekko0101 ve victory bu mesajı beğendi.

Eleştiri hak , hakaret acizliktir.

Oyuna ve siteye giren herkesin kurallar'ı kabul ettiği varsayılır.

TF2 Turkiye diğer sunuculara nazaran sahte kimliğe daha fazla dikkat eder.

Her hesabın giriş esnasında otomatik olarak belirli kontrolleri yapılır.
Başka hesaplarla küfür edip, hile kullanıp "ben yakalanmam" demeyin,
kaçarınız yok illa ki açık verirsiniz. Ban listesi böyle hesaplarla dolu.
0
Oyuncu
Kekko0101
  • Saygınlık
    0
1.09.2019, 15:27 (En son düzenleme: 1.09.2019, 15:29 Kekko0101. Düzenleme Nedeni: yazım hatası ) #4
''da'' ayrı yazılır ve bu bir bahane değil. Sırf beğenmediği mi yetkiliye söylediğim için bana beğenmediysen başka serverda oyna denilip perma ban atılması çok üzücü. Türklerle oynamayı isterdim fakat bu arzuma erişmeme engel olmanıza üzülüyorum. Teşekkür ederim...
170
Sunucu Sahibi
Kerem
  • Kerem
    111
  • Başarımlar
    Isyancı
    Geliştirici
    1500. Mesaj
    5000. Mesaj
Düzgünce beğenmediğini iletmedin direkt hakaret ettin. Herhangi bir yetkili "beğenmiyorsan başka yerde oyna"da demedi çünkü bu lafı ettikten 2 saniye sonrada kaçtın.

02 Dec 2018 | 17:44:58 <This İs My Capture Point!> (STEAM_0:1:450591184): HOCAM SW GÖTÜMDEN DAHA BERBAT
02 Dec 2018 | 17:44:59 <This İs My Capture Point!> (STEAM_0:1:450591184): :D\par
02 Dec 2018 | 17:45:01 <This İs My Capture Point!> (STEAM_0:1:450591184) <88.238.145.192> DISCONNECTED after 21 minutes. <Disconnect by user.>

Burada yalanla bir yere varamazsın kardeşim. Şartlarda yazdığı gibi "Hikayelerinde yalan ekleme veya çıkarma bulunan talepler reddedilir."
Sen şartları düzgünce -de -da ek ve bağlaçlarıyla beraber incelerken aynı zamanda anlayarak oku, öyle gel.

Kerem (7.07.2019, 18:07) demiş ki:
  • Konu içeriği kolayca anlaşılabilir ve olay nasılsa tamamen aynı şekilde yazılmalıdır.
    • Hikayelerinde yalan ekleme veya çıkarma bulunan talepler reddedilir.
    • Üzerinden 1 haftadan fazla geçmiş cezalara itiraz etmek zaman aşımından dolayı direk reddedilir.
    • Tüm olayların doğruluğunun kontrol edildiğini unutmayın.
  • Doğru atılan ve süresi bulunan cezalar her şartta reddedilir.
  • Doğru atılan ancak süresi bulunmayan cezalar anca yöneticiler ve sunucu sahibinin kararıyla uzun bir süre geçmiş olması şartıyla kaldırılabilir.
    • Cezanın kaldırılma ihtimallerinden biriside oyuncunun geçmişinin nasıl olduğuyla doğru orantılıdır.
Şartlara uysun veya uymasın, her ne olursa olsun cezanın kesin kaldırılma gibi bir ihtimali yoktur.
Burası bizim alanımız. Topluluğa zararı olduğunu veya olacağını düşündüğümüz kişilere şartsız, gerekçesiz TF2 Turkiye'nin kapıları kapalıdır.

Eleştiri hak , hakaret acizliktir.

Oyuna ve siteye giren herkesin kurallar'ı kabul ettiği varsayılır.

TF2 Turkiye diğer sunuculara nazaran sahte kimliğe daha fazla dikkat eder.

Her hesabın giriş esnasında otomatik olarak belirli kontrolleri yapılır.
Başka hesaplarla küfür edip, hile kullanıp "ben yakalanmam" demeyin,
kaçarınız yok illa ki açık verirsiniz. Ban listesi böyle hesaplarla dolu.
0
Oyuncu
Kekko0101
  • Saygınlık
    0
Sanırım demek istediğimi anlayamamışsınız. Beğenmediği mi ima ederken bunu açıklamaya çalıştım ve ''beğenmediysen başka serverda oyna'' diyen yetkili değildi bir oyuncunuzdu. Seçeneklerden pişmanımı işaretledim yani bu bir özür konusu. Kimsenin yasağını kaldırmayacaksanız burayı neden açtınız anlamadım. Aylar önce ki davranışıma bu kadar sert davranmanıza da üzüldüm doğrusu. İlginize minnettarım...
44
Oyuncu
victory
  • Saygınlık
    8
  • Başarımlar
    İlk Saygı Puanı
    Discord
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
Kekko0101 (2.09.2019, 21:50) demiş ki:
Sanırım demek istediğimi anlayamamışsınız. Beğenmediği mi ima ederken bunu açıklamaya çalıştım ve ''beğenmediysen başka serverda oyna'' diyen yetkili değildi bir oyuncunuzdu. Seçeneklerden pişmanımı işaretledim yani bu bir özür konusu. Kimsenin yasağını kaldırmayacaksanız burayı neden açtınız anlamadım. Aylar önce ki davranışıma bu kadar sert davranmanıza da üzüldüm doğrusu. İlginize minnettarım...
Beğenmediğini ima falan etmemişsin "HOCAM SW GÖTÜMDEN DAHA BERBAT" yazarken beğenmediğini mi ima ettin yoksa sunucuyu mu kötüledin? iyi düşün.
Kekko0101 bu mesajı beğendi.
0
Oyuncu
Kekko0101
  • Saygınlık
    0
victory (2.09.2019, 22:04) demiş ki:
Beğenmediğini ima falan etmemişsin "HOCAM SW GÖTÜMDEN DAHA BERBAT" yazarken beğenmediğini mi ima ettin yoksa sunucuyu mu kötüledin? iyi düşün.
Aylar önce yaptığım bir şey olduğu için böyle yazdım. Artık öyle biri olmadığımı ifade etmek adına beğenmedim dedim!
44
Oyuncu
victory
  • Saygınlık
    8
  • Başarımlar
    İlk Saygı Puanı
    Discord
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
Kekko0101 (2.09.2019, 22:59) demiş ki:
Aylar önce yaptığım bir şey olduğu için böyle yazdım. Artık öyle biri olmadığımı ifade etmek adına beğenmedim dedim!
Ok yaydan fırladı artık yöneticiler karar verecek buna.
Kekko0101 bu mesajı beğendi.
9
Oyuncu
Skeletor?!
  • Saygınlık
    5
  • Başarımlar
    10. Şikayet Mesajı
    10. Öneri Mesajı
    10. Konu
    Discord
2.09.2019, 23:49 (En son düzenleme: 3.09.2019, 00:10 Skeletor?!.) #10
"Bir insan 7'sinde neyse 70'inde de odur."-------------"Söz ağızdan çıkana kadar siz ona, söz ağızdan çıktıktan sonra o size hükmeder."

İnsan olarak çok karmaşık varlıklarız. Değişmemiz sadece çıkar meselesi durumunda iken başlıyor. Aslına bakarsan bu "değişme" takısı altında incelenecek konu değil. Bu duruma takındığın "maskenin değişimi" demeliyiz.

Yinede olumlu bir cevap geleceğini umuyorum. Çünkü suçun pek büyütülecek gibi değil.
Kekko0101, Sakin, Kerem, victory bu mesajı beğendi.
[Resim: SparseAncientAmericanlobster-size_restricted.gif]
1 Ziyaretçi tarafından görüntüleniyor.