TF2 Turkiye

Affedildi PİŞMANIM

6
Oyuncu
TF2#TR Rehinleiixxx
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    İlk Saygı Puanı
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Ilk Konu
Evet beyler serverda bir tanımadğım bir kişi ile konuştuk eğlendik bir kişi hariç sadece bu yüzden şu anlık perma ban yedim açılırmı açılmazmı hiç bir şekilde bilmiyorum  bir arakdaş ismini allah yapmıştı bende mizah amaçlı eğlence katmak için ahha allah geldi cehennemde pyrolar varmı ahha falan filan güldük bu konu pek fazla uzamadı oyunumuzu oynadık vesayre şeyler eğlendik ama ben kendimde müslümanım allaha ve değerlere inanıyorum ben bir ateist hristiyanda olabilirdim bu yüzden banlanma sebebi olmazama benim yaptığım mizah olduğu için perma ban yemişim bu 2. banım açık açık sölemek gerekirse dürüst olacağım bu yazıda gerçekten  özür dilemek isterim yöneticiler yada kurcu fark etmez üst yetkililer affedebilşiyor sanırım adminleri bilmiyorum ama eğer gerçektebn banım açılıcak olursa oyunda sınırsız perma bir şekilde mikrafon basma yasağı vermelerini istiyorum bana sadece cheateden yazmak istiyorum her an kokuyorum artık o akdar şaşkınımki çünkü bir kelimem yanlış olursa diğe banlanırım diğe o derece şaşkınım gençler sadece cheatden yazmak yeter li benim için eğer banım açılcak olursa ismimi değiştirip gelicem bunuda bilmelerini isterim ama gerçekten bazı şeyler düşününce içim bir pimanlık duygusu var açıkca ama hala şaşkınım gerçekten anlamadım yani  olay şundan ibaret kısacası arkadaşlarbir kişi geliyor benden büyük.Konuşma: Merhaba ben ALLAH DİYOR İSMİDE ALLAH  ve bende diyorumki aaa allah yani adamın ismi allah ya allah geldi diyorum Örnek: klsz geldi aaa klsz geldi bu anlamda  ve allah geldi dedikten sonra cehennemde pyrolar varmı dedim bu ağır  bir haret değil tabikide ama mizah amaçlı yaptığım kesin olay bu sonra ardından da bir kişi daha geldi Zeus du o adama dediki gel vs atalım dedi ben bunun ardından ismimi şeytan yapmıştım ama aşşağılıyıcı amaçta değil tabikide ben de aralarına katılmak yerine bir adminr şikayet edebilirdim gençler ama onun yerine olay önemsemeyip gülenler ve eğlenenlerden oldum b u yaptığımın yanlış olduğunu kabullendim eğlenince umursamaz insan hani ya bende öle bir ye kapıldım gülenlerden eğlenenlerden oldum ve sonradan şuna dikkat edelim ki ban yediğimi bilemden önce yanlış bir şey oldğuna karar vermiştim eğer banım açılırsa rica ediyorum üst yetkililer beni perma bir şekilde sustruun muteleyin ama cheatden yazıyım demek istediğimi anladınız ve eğer banım açılırsa ismimi değiştirip gircem SAYGILARLA EFENDİM YANITINIZI MERAKLA  VE AKTİF BİR ŞEKİLDE BEKLİYOR OLACAĞIM
0
Oyuncu
Violet
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    50. Mesaj
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Ilk Konu
2. perman olduğundan dolayı biraz zor affedilirsin veya edilmezsin
[Resim: OrdMk0.gif]
Violet Evergarden 
6
Oyuncu
TF2#TR Rehinleiixxx
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    İlk Saygı Puanı
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Ilk Konu
Violet (20.06.2019, 00:50) demiş ki:
2. perman olduğundan dolayı biraz zor affedilirsin veya edilmezsin
Yanıtın için teşekkürler
Pecus35 bu mesajı beğendi.
35
Oyuncu
ByS
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    İlk Saygı Puanı
    10. Şikayet Mesajı
    10. Öneri Mesajı
    10. Konu
20.06.2019, 02:00 (En son düzenleme: 20.06.2019, 02:01 ByS.) #4
Dostum Din Konuları Hassastır.Keşke Böyle Bir şey Yapmasaydın.Banının Açılması Dileğiyle.
TF2#TR Rehinleiixxx bu mesajı beğendi.
[Resim: 6bV3ccN]
"Devlet Varsa Özgürlük Yoktur.Özgürlük Olduğunda Devlet Olmayacaktır." -Vladimir Lenin

6
Oyuncu
TF2#TR Rehinleiixxx
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    İlk Saygı Puanı
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Ilk Konu
TF2 TR • ByS (20.06.2019, 02:00) demiş ki:
Dostum Din Konuları Hassastır.Keşke Böyle Bir şey Yapmasaydın.Banının Açılması Dileğiyle.
Yanıtın İçin Teşekküerler Admin bey inşallah teşekkür ederim
ByS bu mesajı beğendi.
0
Oyuncu
HeadHunter
  • ㄡ Wolf
    33
  • Başarımlar
    Twitch
    100. Konu
    Discord
    1500. Mesaj
2. Şans olsun lel. Bu arkadaş bilmediğinde oldu yada yanlışla olmuş olabilir olay anlatıyor resmen banı AÇILSIN İSTİYORUM!
[Resim: 2O4dqA.gif]

eski dost düşman olmaz, olsa da dürüst olmaz.
6
Oyuncu
TF2#TR Rehinleiixxx
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    İlk Saygı Puanı
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Ilk Konu
thundєr ⚡ (20.06.2019, 04:54) demiş ki:
2. Şans olsun lel. Bu arkadaş bilmediğinde oldu yada yanlışla olmuş olabilir olay anlatıyor resmen banı AÇILSIN İSTİYORUM!
Gerçekten Çok teşekkür ederim abi ya @Kerem abi işte TF2 TÜRKİYE KARDEŞLİĞİ BÖYLE OYUNCULARIN VARR :d
93
Oyuncu
Aku:3
  • Saygınlık
    1
  • Başarımlar
    Discord
    İlk Saygı Puanı
    100. Mesaj
    Twitch
TF2#TR Rehinleiixxx (20.06.2019, 04:56) demiş ki:
Gerçekten Çok teşekkür ederim abi ya @Kerem abi işte TF2 TÜRKİYE KARDEŞLİĞİ BÖYLE OYUNCULARIN VARR :d
Dur allahla dalga geçem de 2.ci şansım olsun
                                                                                                           ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
                                                                                     "El-adlü esasül mülk"

^^ ^^ ^^ ^^ ^^
                                                                                                   [Resim: nw37rd]
0
Sunucu Sahibi
Kerem
  • Kerem
    111
  • Başarımlar
    Isyancı
    Geliştirici
    1500. Mesaj
    5000. Mesaj
2 günde 2 ceza 2side perma ban. Bu son olsun. Böyle bir şeyin tekrarında buraya konu açarak kendini yorma bile. Kaldırıldı

Eleştiri hak , hakaret acizliktir.

Oyuna ve siteye giren herkesin kurallar'ı kabul ettiği varsayılır.

TF2 Turkiye diğer sunuculara nazaran sahte kimliğe daha fazla dikkat eder.

Her hesabın giriş esnasında otomatik olarak belirli kontrolleri yapılır.
Başka hesaplarla küfür edip, hile kullanıp "ben yakalanmam" demeyin,
kaçarınız yok illa ki açık verirsiniz. Ban listesi böyle hesaplarla dolu.
6
Oyuncu
TF2#TR Rehinleiixxx
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    İlk Saygı Puanı
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Ilk Konu
FW | Aku:3 (20.06.2019, 05:56) demiş ki:
Dur allahla dalga geçem de 2.ci şansım olsun