TF2 Turkiye

TF2 Türk Topluluğu 2019 arkasındaki sırlar, gerçekler, görüşlerim

62
Genel Admin
GamerKaos
  • GamerKaos
  • Saygınlık
    6
  • Başarımlar
    Twitch
    Discord
    10. Öneri Mesajı
    100. Mesaj
Kaos (30.11.2019, 18:39) demiş ki:
Brunoft'tan Çoğu Zaman Yardım Aldım Kendisinin Telefon Numarası Vs Halen Kayıtlı.Beraber Ortak Proje yapmayı Bile Düşündük.Fakat Burda Bizim Sayemizde Gelişti Diyorsan Sende Geliştirdiğin Yardım ettiğin Bir Sunucunun Arkasından Hakaretler Ederek.Böyle Bir Video Hazırlaman Benim Umrumda Bile değil.Ben Kendimi Şuan Mt2 FiveM Gmod sektöründe Duyurdum.Şu Saatten Sonrada TF2 ile Alakalı Hiçbir Şeyde Gözüm Yoktur Ben Buraya Tartışmak Yaratmak Vs İçin gelmedim.Sunucunun Başlangıcında Hiçbirşeyi Egeye Yaptırmadım.SkyRegion Sunucusu Açıkken Bizzat Kendim DC sinde Bir Görüşme Ayarlayıp Market Pluginini Ve Oto Mesaj Pluginini Aldım Ve Birkaç Bugu düzelttirdim,Ege ile Görüşmeden Öncesinde İse Sunucu Gayet İyi Bir Biçimdeydi Oynayan Kişilerde Kendimi Buff' lamama Laf Etse Bile Kendi Eğlencemi Hiç Bozmadım.O Kişilerde Bunu Bilerek Oynamaya Devam etti.Ben Hiç bir zaman 1 Kişi İçin Kendi Kişiliğimden Kendi Eğlencemden Ödünç Vermedim.Ve Bullet Phobia'ile WP Aracılığıyla Bile Görüşüp Muhabbet Ettim.Az Önce İse Köksal[ MehmetCan] ile de görüşüp Sunucunun Bu gece Tekrar Açılması Ve İyi Bir Şekilde Sunulmasını Sağlayacağım.Bundan Sonrada Ne Diyeceğin Umrumda Olmayacaktır. 
[18:15]

Esome:
Boş yapma lan
Kendinden Yaşca Büyük Kişilerle İse Böyle Tavırda Bulunamazsın Veya Embesil Diye Hakaret Edemezsin.Dediğim Gibi Bundan Sonra Hakkımda veya Sunucu Hakkında Tam Olarak Arka Planda İşleyişini Bilmeden Bir İçerikde Adımı Kullanmamanı Öneriyorum.Daha Kötü Sonuçlarla Karşına Çıkmak İstemiyorum.ThrillersBros Şunda İse Şirket Olarak Furkan KüçükYaman Adlı Kişinin Üstüne Kayıtlı Telif Haklarıyla Mucadele Etmekden Kaçınmam.

İyi Forumlar...

ThrillersBros'un şirket olarak birisinin adına kayıtlı olması onun hakkında konuşulamayacağı anlamına gelmiyor sen fazla uzaksın bu işlere belli LUL.
Öncelikle şahsi düşüncemi belirteyim zamanında senin açtığın sunucuların kalitesizliğiyle tabiri caiz ise taş taş geçiyordu yedi düvel. Sen bunu sunuculara ilgi gösterildi varsayıyorsun herhalde. Just sayin'.
esatTR bu mesajı beğendi.
12
Oyuncu
esatTR
  • Saygınlık
    26
  • Başarımlar
    Discord
    10. Öneri Mesajı
    100. Mesaj
    Harita Yapımcısı
30.11.2019, 18:58 (En son düzenleme: 30.11.2019, 19:01 esatTR.) #12
Brunoft'tan Çoğu Zaman Yardım Aldım Kendisinin Telefon Numarası Vs Halen Kayıtlı.Beraber Ortak Proje yapmayı Bile Düşündük.Fakat Burda Bizim Sayemizde Gelişti Diyorsan Sende Geliştirdiğin Yardım ettiğin Bir Sunucunun Arkasından Hakaretler Ederek.Böyle Bir Video Hazırlaman Benim Umrumda Bile değil.Ben Kendimi Şuan Mt2 FiveM Gmod sektöründe Duyurdum.Şu Saatten Sonrada TF2 ile Alakalı Hiçbir Şeyde Gözüm Yoktur Ben Buraya Tartışmak Yaratmak Vs İçin gelmedim.Sunucunun Başlangıcında Hiçbirşeyi Egeye Yaptırmadım.SkyRegion Sunucusu Açıkken Bizzat Kendim DC sinde Bir Görüşme Ayarlayıp Market Pluginini Ve Oto Mesaj Pluginini Aldım Ve Birkaç Bugu düzelttirdim,Ege ile Görüşmeden Öncesinde İse Sunucu Gayet İyi Bir Biçimdeydi Oynayan Kişilerde Kendimi Buff' lamama Laf Etse Bile Kendi Eğlencemi Hiç Bozmadım.O Kişilerde Bunu Bilerek Oynamaya Devam etti.Ben Hiç bir zaman 1 Kişi İçin Kendi Kişiliğimden Kendi Eğlencemden Ödünç Vermedim.Ve Bullet Phobia'ile WP Aracılığıyla Bile Görüşüp Muhabbet Ettim.Az Önce İse Köksal[ MehmetCan] ile de görüşüp Sunucunun Bu gece Tekrar Açılması Ve İyi Bir Şekilde Sunulmasını Sağlayacağım.Bundan Sonrada Ne Diyeceğin Umrumda Olmayacaktır. 

Esome:
Boş yapma lan
Kendinden Yaşca Büyük Kişilerle İse Böyle Tavırda Bulunamazsın Veya Embesil Diye Hakaret Edemezsin.Dediğim Gibi Bundan Sonra Hakkımda veya Sunucu Hakkında Tam Olarak Arka Planda İşleyişini Bilmeden Bir İçerikde Adımı Kullanmamanı Öneriyorum.Daha Kötü Sonuçlarla Karşına Çıkmak İstemiyorum.ThrillersBros Şunda İse Şirket Olarak Furkan KüçükYaman Adlı Kişinin Üstüne Kayıtlı Telif Haklarıyla Mucadele Etmekden Kaçınmam.

İyi Forumlar...
Bu konuşma yeterli olacaktır. İyi günler. (Konuşmalar Kaos'un kirli ve küfürlü dillerini içeriyor)
https://hastebin.com/pukalaxoni.makefile
https://hastebin.com/nikorejesi.makefile
26
Oyuncu
Kaos
  • Kaos
  • Saygınlık
    12
  • Başarımlar
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Discord

Esome:
Boş yapma lan

İyi Forumlar...

Benim Hakkımdaki Tarafı Esat İle Görüşüp Hallettik.Bundan Sonrasında TF2 Ve benle Alakalı Bir Kusurumdan Veya yaptığımdan Bahsetmezseniz Sevinirim...
İyi Forumlar
[Resim: dGjoBQ.gif]
13
Oyuncu
✠Themis⛧
  • ৳hemis
  • Saygınlık
    9
  • Başarımlar
    Discord
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
30.11.2019, 19:15 (En son düzenleme: 30.11.2019, 19:23 ✠Themis⛧.) #14
Eleştri veya yanlışları söylemekte yasaklanmış sanırım bu ülkede.
Beyefendi'yi savunan kişilerden böyle konuşmalar beklemek biraz garip oldu.
Konuyla alakasız ama aklıma geldi he neden acaba Beyefendi'yi savundunuz anlamadım.
Hani kitle karış karış uğraşıyordu fakat siz illaki oyuncunuz olan Beyefendi'yi savunmak için uğraş verdiniz.
Bu arada yalvarıyorum ki şu 3 cümle için hayvan gibi paragraf yazma madem liderlik kabiliyetin var öz ve kısa ol
Senden küçük birine sırf senin sunucuna bir eleştride bulundu diye bu kadar ağır konuşma.
Yok sesliye bekliyorum yok şu oluyor yok bu oluyor geç bu işleri.
[Resim: tumblr_or3b6pSFR31qbq5g5o3_r1_400.gif]
26
Oyuncu
Kaos
  • Kaos
  • Saygınlık
    12
  • Başarımlar
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Discord
Themis (30.11.2019, 19:15) demiş ki:
Eleştri veya yanlışları söylemekte yasaklanmış sanırım bu ülkede.
Beyefendi'yi savunan kişilerden böyle konuşmalar beklemek biraz garip oldu.
Konuyla alakasız ama aklıma geldi he neden acaba Beyefendi'yi savundunuz anlamadım.
Hani kitle karış karış uğraşıyordu fakat siz illaki oyuncunuz olan Beyefendi'yi savunmak için uğraş verdiniz.
Bu arada yalvarıyorum ki şu 3 cümle için hayvan gibi paragraf yazma madem liderlik kabiliyetin var öz ve kısa ol
Zamanında Beyefendiyle Alakalı Hiçbir Kavga vs Eleştiri Olmadan Önce.Adamla Beraber MT2 Oynadığımız Günler vardı Öncedende Çok İyi dostlarımdaydı.Bir Aralar Bende TF2 Yoneticisi Olmak İstediğimde Beyefendinin Olması Sonradan Aramızın Açılması Gibi Olaylar Oldu.Ondan Sonrasında ise Açtığım Sunucu aracılığı ile tekrar Konuşmamız Ve Bana Bir Kötülüğünün Olmaması Yüzünden Onu Savunuyorum.Dediğim gibi 1 yıla aşkındır alakam yok TF2 İle ve Oyuncularıyla Steam Hesabımı Bile Değiştirdim.Beyefendinin Bana karşı bir sıkıntısı olmadı size varsada bilmem.

Tekrardan Gelmemek Üzere gidiyorum.Bundan Sonrasına Bakmayacam.

Herkese İyi Forumlar...
Görüşmek Üzere
✠Themis⛧ bu mesajı beğendi.
[Resim: dGjoBQ.gif]
66
Oyuncu
HeadHunter
  • ㄡ Wolf
    32
  • Başarımlar
    Twitch
    100. Konu
    Discord
    1500. Mesaj
Sonuç: Son bölüm 

(vay be baya tartıştınız sakin olun)
[Resim: 2O4dqA.gif]

eski dost düşman olmaz, olsa da dürüst olmaz.
55
Yönetici
Veronica
  • Piskevit
    27
  • Başarımlar
    Isyancı
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
1 videodan başka bir sunucunun forumu gibi tartışmalar güzel fikir ama hatırlatmak isterim geçmişte yaşanmış olayları tekrardan gün yüzüne çıkartmayın.
ByArda, esatTR, HeadHunter, hsn, ciciquş bu mesajı beğendi.

38
Genel Admin
ҠöҠSΛĿ
  • ₭ö₭ƧĀĿ™
  • Saygınlık
    1
  • Başarımlar
    Isyancı
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
1.12.2019, 15:41 (En son düzenleme: 1.12.2019, 15:42 ҠöҠSΛĿ.) #18
Esome (30.11.2019, 14:01) demiş ki:

1 Yıla Aşkındır kapalı olan 2 sunucu hakkında saçma sapan bi video atarak üzerine algı yaratmak felan mı istiyorsun ? 
Sunucu kardosunun dağılasıması ve bazı tatsız olaylardan kapandı
hsn bu mesajı beğendi.
[Resim: k6YrOy]
2
Oyuncu
Kaos gocase.pro
  • Saygınlık
    0
1.12.2019, 16:13 (En son düzenleme: 1.12.2019, 16:25 Kaos gocase.pro.) #19
??ҠöҠSΛĿ?? (1.12.2019, 15:41) demiş ki:
1 Yıla Aşkındır kapalı olan 2 sunucu hakkında saçma sapan bi video atarak üzerine algı yaratmak felan mı istiyorsun ? 
Sunucu kardosunun dağılasıması ve bazı tatsız olaylardan kapandı
Ve DC'de Kerem abiyle Konuşmamızda,Tansiyonu Yükselttim ve Baya Saygızca Davrandıgimdan Oturu Ondan sonrada devam Etmenin Dogru Olmadigi Kanatine Vardik.Ve Kadro da dagilmasiylada Kapatma Karari Aldık.
esatTR bu mesajı beğendi.
81
Oyuncu
S̷i̷n̷e̷x̷i̷k̷e̷n̷
  • Saygınlık
    6
  • Başarımlar
    25. Öneri Mesajı
    25. Şikayet Mesajı
    Discord
    Twitch
Neden uzatıyorsun şu sunucu muhabetini aylar önce bitmiş bir olay sulandırmanın geregi yoktu, ben o sunucuda birkaç kez oynadım ve ne kadar rezalet kötü bir sunucu oldugunu biliyorum (bu konuda seninle tartışmıştık/YılanSerdar/)
Kul kaderini yaşar, bahtında ne çıkarsa düşmez kalkmaz bir Allah, unutma sakın evlat. ...Müslüm Gürses
1 Ziyaretçi tarafından görüntüleniyor.