TF2 Turkiye

Reddedildi Trade Serveri

47
Oyuncu
maXoz
  • ! ||maX͌̐...
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    İlk Şikayet Mesajı
    Discord
    Twitch
    İlk Öneri Mesajı
Arkadaşlarla bir süredir sürekli Trade sunucusunda oynuyoruz lakin sunucu trade hariç her türlü işlevi görüyor. Ara sıra 1-2 kişi gelip envanteri satıyorum diyor ardından çıkıp gidiyor. Sunucunun "base camp" sunucusundan çok trade sunucusu olması için kuralları uygulayacak 1-2 admin almanız hoş olur.
bum
32
Oyuncu
Slytherin's Side
  • Solem
  • Saygınlık
    5
  • Başarımlar
    Isyancı
    25. Şikayet Mesajı
    25. Öneri Mesajı
    100. Mesaj
İnsanlar sürekli takas yapacak diye bir kural yok bazı insanlar oraya sohbet etmek eğlenmek için giriyor.
hsn bu mesajı beğendi.
[Resim: O0gbP4.gif]
47
Oyuncu
maXoz
  • ! ||maX͌̐...
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    İlk Şikayet Mesajı
    Discord
    Twitch
    İlk Öneri Mesajı
17.07.2019, 14:40 (En son düzenleme: 17.07.2019, 14:41 maXoz.) #3
Sürekli yapmalarını bekleyen yok zaten Mutlu Sadece sunucuda takastan çok base camp, sniper vs'si, üst tarafa ışınlayıcı kurup orada afk kalmak vb. takas harici neredeyse her şey dönüyor. Biraz daha takas odaklı olsa, sonuçta TF2TR'nin bir sürü sunucusu var, hiç takas yapmayıp tüm gün base camplemek gibi garip fantezileri olan arkadaşlara sesleniyorum Gülücük Hiç savaşmasınlar demiyorum tabii ki TF2 sunucusu sonuçta ama biraz daha sunucuyu takas yapmaya yöneltirseniz, oyuncular eşya almak/satmak için yabancı sunuculara gitmek zorunda kalmaz Ters Gülücük
bum
0
Oyuncu
hsn
  • hsn
    31
  • Başarımlar
    25. Saygı Puanı
    750. Mesaj
    25. Öneri Mesajı
    25. Şikayet Mesajı
17.07.2019, 15:09 (En son düzenleme: 17.07.2019, 15:11 hsn.) #4
Aynen kardeşim, başkaları seni öldürünce ya da basecamp yapınca takas yapamıyorsun...
Senin gibi büyük traderlara bu yapılmamalı. Ne de olsa Base'den çıkmadan takas penceresi açılmıyor değil mi?..
     Bir de insanları nasıl takasa yönlendirebilirsin ki? Takas yapmayan/kâr edemeyen kişileri falan banlasınlar mı yani?..
HonouRCampeR bu mesajı beğendi.
•                   İmza                 •
47
Oyuncu
maXoz
  • ! ||maX͌̐...
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    İlk Şikayet Mesajı
    Discord
    Twitch
    İlk Öneri Mesajı
17.07.2019, 15:23 (En son düzenleme: 17.07.2019, 15:24 maXoz.) #5
G-Man (17.07.2019, 15:09) demiş ki:
Aynen kardeşim, başkaları seni öldürünce ya da basecamp yapınca takas yapamıyorsun...
Senin gibi büyük traderlara bu yapılmamalı. Ne de olsa Base'den çıkmadan takas penceresi açılmıyor değil mi?..
     Bir de insanları nasıl takasa yönlendirebilirsin ki? Takas yapmayan/kâr edemeyen kişileri falan banlasınlar mı yani?..
Kendisi base camper herhalde bu kadar alındığına göre Mutlu Düzgünce okursan anlarsın zaten benim bahsettiğim konu milletin takas yapmaktan çok milleti öldürmek, vs atmak gibi sebepler ile trade sunucusuna girmeleri. Ben büyük bir trader değilim veya 7/24 trade yapayım diyen biriside değilim. Sadece TF2TR'de bir sürü sunucu var herkes kendi zevkine uygun bir sunucu bulabilir. Örnek vermek gerekirse sniper vs'si atmak istediğin zaman trade sunucusuna girmek yerine MGE gidebilirsin : ) Trade serveri 10-15 kişi iken MGE'nin 3 kişi olması insanların vs atmak için nereyi seçtiğini kanıtlar nitelikte. İnsanları takasa yöneltmek konusuna gelirsek, sunucuda oynuyorsan zaten görmüşsündür. Bir kişi "Takas yapmak isteyen var mı?" dediğinde veya takas konusu açıldığında oyuncular zaten takas yapmaya başlıyor. Bu sürekliliği sağlayacak bir yetkili alınırsa hem takas sunucusunda gerçekten takas yapılır hem de sürekli sunucuya gelip küfür eden,tp trollü yapan vb. kişilerden kurtulmuş oluruz.
bum
0
Yönetici
Bia
  • Piskevit
    28
  • Başarımlar
    Isyancı
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
Sunucunun bir çok kuralı var "base camp yasak" diye bir kural getirmemiz çok laf çıkartır ki gerekli bir şeyde değil takas yapmak isteyen kişi ekler yada takas penceresinde işini halleder base camp'in takası engelleyeceğini sanmıyorum.

47
Oyuncu
maXoz
  • ! ||maX͌̐...
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    İlk Şikayet Mesajı
    Discord
    Twitch
    İlk Öneri Mesajı
Piskevit (17.07.2019, 15:35) demiş ki:
Sunucunun bir çok kuralı var "base camp yasak" diye bir kural getirmemiz çok laf çıkartır ki gerekli bir şeyde değil takas yapmak isteyen kişi ekler yada takas penceresinde işini halleder base camp'in takası engelleyeceğini sanmıyorum.
demin ki arkadaşın dediği şeye geri dönüyoruz, base camp yasaklamaktan bahsetmiyorum zaten. Bahsettiğim şey sunucuda biraz trade dönmesi, sonuçta orası bir trade sunucusu değil mi Mutlu
bum
52
Banlı Oyuncu
Antre
  • Antre
  • Saygınlık
    8
  • Başarımlar
    50. Mesaj
    10. Mesaj
    İlk Saygı Puanı
    İlk Şikayet Mesajı
maXoz (17.07.2019, 14:20) demiş ki:
Arkadaşlarla bir süredir sürekli Trade sunucusunda oynuyoruz lakin sunucu trade hariç her türlü işlevi görüyor. Ara sıra 1-2 kişi gelip envanteri satıyorum diyor ardından çıkıp gidiyor. Sunucunun "base camp" sunucusundan çok trade sunucusu olması için kuralları uygulayacak 1-2 admin almanız hoş olur.
Trade sunucusu isteyen oraya trade yapmaya gelir isteyen milleti öldürür afk kalır diğer trade serverlarına bkarsan görürusün bu heryerde böyledir ve trade serveri diye herkes trade yapıcak base camp yapan ban yer gibi şeylere gerek olamdığını düşünüyorum sonuçta trade yapan her türlü yapar insanlar orada trade yapsın diye insanları zorlayamayız.
hsn bu mesajı beğendi.
47
Oyuncu
maXoz
  • ! ||maX͌̐...
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    İlk Şikayet Mesajı
    Discord
    Twitch
    İlk Öneri Mesajı
17.07.2019, 16:13 (En son düzenleme: 17.07.2019, 16:14 maXoz.) #9
TF2 TR # Antre (17.07.2019, 15:54) demiş ki:
Trade sunucusu isteyen oraya trade yapmaya gelir isteyen milleti öldürür afk kalır diğer trade serverlarına bkarsan görürusün bu heryerde böyledir ve trade serveri diye herkes trade yapıcak base camp yapan ban yer gibi şeylere gerek olamdığını düşünüyorum sonuçta trade yapan her türlü yapar insanlar orada trade yapsın diye insanları zorlayamayız.
anladım hocam, buradan bir fayda gelmeyecek anlaşılan ben en iyisi kurucuya belirteyim konuyu.

konuyu kilitlerseniz sevinirim.
Özürlü Baykuş bu mesajı beğendi.
bum
47
Oyuncu
SKATEBIRT
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
    Ilk Konu
    Discord
Trade sunucusu genellikle insanların bir araya sohbet gelip sohbet ettiği yerdir 2014tede aynıydı şimdide aynı hatta 2014te genellikle full olurdu sunucu
hsn bu mesajı beğendi.
1 Ziyaretçi tarafından görüntüleniyor.