TF2 Turkiye

Düzeltildi Yeter artık!

8
Oyuncu
CahiT
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    Twitch
    Discord
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
BAŞLARIM ARTIK MAVİ OLDUM JAİLDE  herkez öldü isyan yedik teq ben maviden adam öldürmeyi geliyor silahla öldürüyorum free diye bagırıyolar chat dan adama kurallara uymuyor başka var adam kurallara uymuyor öldürüyorum freee diyor nerde bu adalet başlarım ben böle adamlara durdu yere ban yedim yeter artık nerde bu adalet bu sefer dedim o zaman kılıc la dalayı dedim yine daldım yine free diyolar ama ben medicdeydum bu sefer hepsi free ben ne yapayım afk mı kalayım sw de hep cocuk dolu adam akılı insan yok hep yalan yalan söleyenlerede hakkımı helal etmiyorum          bi medicde haklı ola bilirler ama öbürkülerinde degiller  ben saten medic odasıdna durunca yasak oldugunu bilmiyorumdum vallaha bu sefer bizim komutcuda diyor cahit iyi free atın diye ben napayım o zaman sıkıldım bu durumdan artık cunuculara bir admin durması lazım islemesi lazım herşeyi yok gidiyom kuralları uymuyor kesiyorum free
25
Oyuncu
[ƊƠƓƲƘƛƝ]
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    10. Şikayet Mesajı
    10. Öneri Mesajı
    10. Konu
    Discord
1.07.2019, 21:49 (En son düzenleme: 1.07.2019, 21:51 [ƊƠƓƲƘƛƝ].) #2
CahiT (1.07.2019, 21:44) demiş ki:
BAŞLARIM ARTIK MAVİ OLDUM JAİLDE  herkez öldü isyan yedik teq ben maviden adam öldürmeyi geliyor silahla öldürüyorum free diye bagırıyolar chat dan adama kurallara uymuyor başka var adam kurallara uymuyor öldürüyorum freee diyor nerde bu adalet başlarım ben böle adamlara durdu yere ban yedim yeter artık nerde bu adalet bu sefer dedim o zaman kılıc la dalayı dedim yine daldım yine free diyolar ama ben medicdeydum bu sefer hepsi free ben ne yapayım afk mı kalayım sw de hep cocuk dolu adam akılı insan yok hep yalan yalan söleyenlerede hakkımı helal etmiyorum          bi medicde haklı ola bilirler ama öbürkülerinde degiller  ben saten medic odasıdna durunca yasak oldugunu bilmiyorumdum vallaha bu sefer bizim komutcuda diyor cahit iyi free atın diye ben napayım o zaman sıkıldım bu durumdan artık cunuculara bir admin durması lazım islemesi lazım herşeyi yok gidiyom kuralları uymuyor kesiyorum free
Saçma Olan Bikere Benim Bildiğim Kurallarda Bi adminden Şöle bişey Duymuştum Bluya Yaklaşmak Her Zaman İnfazdır Öle bişey varsa bu Adam Haksız Yere ban yedi Bu adama Vurulduysa bu adamda ona vurduysa free değildir Ama Gamerkaos Sw de yoktu İzliyordum Dedi admin nerde dediğimzde cevap yoktu Fakat Admin nasıl geldi bilmiyorum eğer admin görmediyse haksız yere ban atıldı Polislerdeki Sistem Gİbi Kanıt Olması Gerekir Ben Bu Arkadaşa Haksız Yere Ban Atıldığına Kararlıyım
25
Oyuncu
[ƊƠƓƲƘƛƝ]
  • Saygınlık
    2
  • Başarımlar
    10. Şikayet Mesajı
    10. Öneri Mesajı
    10. Konu
    Discord
1.07.2019, 21:57 (En son düzenleme: 1.07.2019, 21:57 [ƊƠƓƲƘƛƝ].) #3
healthpackTR〷 (1.07.2019, 21:55) demiş ki:
Adım geçiyo tam olarak demiyor çocuk dolu dedi diy bişi diyeceğim . Bak sen yedke ve koruma ölünce öldürdün adminler bile gördü free dedile komutlar gg Ken sen öldürdün çocuk dolu demeden önce bir neden Ban yediğini biraz daha bak ve ana saldırmayabi öldürdün sana yaklaşanı vurmayacaksin snaa saldırmış olanı vurcaksin. Aradan birini vurudm kaynayıp oda Ban istedi
YOO YAKLAŞANIDA VURABİLİR ÖLE Bİ HAKKI VAR AMA BENİM BİLDİĞİM
0
Oyuncu
e word
  • Saygınlık
    28
  • Başarımlar
    Discord
    10. Öneri Mesajı
    100. Mesaj
    Harita Yapımcısı
BLU'ya yaklaşmak yasak değildir.

Ayrıca Medic'te adam öldürmekte yasak değildir.
using System;

using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace ConsoleApp
{
    class Esat
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            Console.Write("bana esat derler ulan");
        }
    }
}
8
Oyuncu
CahiT
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    Twitch
    Discord
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
O zaman ohho gelsin istedigi gibi vursun adam üstüme geliyo napayım arkamı dönüp gel öldürmü beni mi diyim
0
Oyuncu
e word
  • Saygınlık
    28
  • Başarımlar
    Discord
    10. Öneri Mesajı
    100. Mesaj
    Harita Yapımcısı
CahiT (1.07.2019, 22:02) demiş ki:
O zaman ohho gelsin istedigi gibi vursun adam üstüme geliyo napayım arkamı dönüp gel öldürmü beni mi diyim
Korumaysan kill çek bekletmene gerek yok, ayrıca vurursa öldür ama vurmadıysa free olur
using System;

using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace ConsoleApp
{
    class Esat
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            Console.Write("bana esat derler ulan");
        }
    }
}
8
Oyuncu
CahiT
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    Twitch
    Discord
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
Sana yemin ediyorum bak bunu ilk defa duyuyorum herkez ölünce kill cekcemi bilmiyordum ve ben maviyi tam olark bilmiyorum ama elimdne geleni yapıyorum ama tam koruma oldugumda kapılar acıldı yatak dışı infaz vardı kestim free dediler yine neden ?adam hücre kapısının ordaydı kestim free dedi
8
Oyuncu
CahiT
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    Twitch
    Discord
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
Komutcu ölmeden vurdum free dediler
56
Yönetici
Bia
  • Piskevit
    28
  • Başarımlar
    Isyancı
    Twitch
    10. Öneri Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
Bluya vurmak her zaman infazdır eğer sana birisi hasar verdi ise öldürme hakkın var ama sana geliyor diye vuramazsın o el komutçu bluya yaklaşma infazı verdi ise evet vurabilirsin ama vermedi ise vuramazsın. Komutçu ve yedek komutçu öldü ise sadece armorye girenleri ve sana vuranları öldürebilirsin.

8
Oyuncu
CahiT
  • Saygınlık
    0
  • Başarımlar
    Twitch
    Discord
    İlk Şikayet Mesajı
    İlk Öneri Mesajı
1.07.2019, 22:22 (En son düzenleme: 1.07.2019, 22:42 CahiT.) #10
Yukardayken ebn sniperdim bana arkadan vurdu kestim free dedi bi altın zenci isimli adam vardı o üstüme geldi ama hasar vermedi o kestim oda free dedi tm altın zenciye hak veriyorum kabul ediyorum sucluyum ama o bana hasar vedi arkamdan gelen kişi varya o vurdu bana neden oda free diyor öbür elde komutcu komut verdi yatak dışı infaz dedi öldürdüm yine free dediler ben şimdi tekrar mavi olsam yine kurallara uymasalar yine öldürücem yine ban yiycem o adminlik bende olak yemin ederim adminligimi tam uygularım micim yokki anlatamıyorum

medic odasıdna adam öldürmek freemi ?
1 Ziyaretçi tarafından görüntüleniyor.